Január
Po Ut St Št Pi So Ne
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Február
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Marec
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Apríl
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Máj
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Jún
Po Ut St Št Pi So Ne
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Júl
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
August
Po Ut St Št Pi So Ne
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
September
Po Ut St Št Pi So Ne
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Október
Po Ut St Št Pi So Ne
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
November
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
December
Po Ut St Št Pi So Ne
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kalendár akcií

III. Medzinárodné majstrovstvá Pezinka v halovom veslovaní základných škôl - VÝSLEDKY

26.10.2012

Dňa 26. októbra 2012 sa v Pezinku uskutočnil už III. ročník Medzinárodných majstrovstiev Pezinka v halovom veslovaní základných škôl, ktoré usporiadalo mesto Pezinok v spolupráci so Slovenskou asociáciou halového veslovania.

Kategória: Najmladší žiaci
Poradie Meno Škola Čas
1. Patrik Noga ZŠ Kupeckého, Pezinok 2:10.6
2. Vladimír Ratkovský ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:14.7
3. Mário Feder ZŠ Kupeckého, Pezinok 2:24.9
4. Mário Pilacik ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:25.7
5. Jakub Tyko ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:33.2
6. Šimon Bednárik ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:35.0


Kategória: Najmladšie žiačky
Poradie Meno Škola Čas
1. Alžbeta Hlobenová ZŠ Kupeckého, Pezinok 2:10.4
2. Adriana Lehotová ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:15.1
3. Kristína Kozyrová   ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:15.7
4. Sandra Horvat ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:26.8
5. Soňa Pazdernatá ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:33.2
6. Patrícia Hanúskova ZŠ Kupeckého, Pezinok 2:38.7


Kategória: Mladší žiaci
Poradie Meno Škola Čas
1. Ján Janušík  ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:35.6
2. Jerguš Kapusta Gymnázium, Pezinok 1:59.7
3. Adrián Cíferský Gymnázium, Pezinok 2:02.7
4. Marián Miklúšek ZŠ Kupeckého, Pezinok 2:04.4
5. Jakub Juran ZŠ Orešie 2:05.0
6. Christián Netkov Gymnázium, Pezinok 2:08.4


Kategória: Mladšie žiačky
Poradie Meno Škola Čas
1. Adriána Pivková ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:52.9
2. Adriána Pavlíčková ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:54.0
3. Veronika Kakaliková ZŠ Orešie 1:55.4
4. Jesika Tothová ZŠ Kupeckého, Pezinok 1:59.6
5. Tatiana Vagačová ZŠ Fándlyho, Pezinok 2:01.5
6. Vanesa Benčatová ZŠ Orešie 0:00.0


Kategória: Starší žiaci
Poradie Meno Škola Čas
1. Dávid Polčic ZŠ Bielenisko 1:36.7
2. Oliver Okruhlica ZŠ Bielenisko 1:37.3
3. Jakub Šmahovský  Gymnázium, Pezinok 1:38.1
4. Kristián Cingeľ ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:38.2
5. Róbert Baričič  ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:40.1
6. Marek Bednárik ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:41.6


Kategória: Staršie žiačky
Poradie Meno Škola Čas
1. Zorana Kutláková  Obchodná akadémia, Pezinok 1:50.9
2. Ema Slimáková ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:56.6
3. Monika Hičková ZŠ Fándlyho, Pezinok 1:59.8
4. Karolina Jurdiaková ZŠ Orešie 2:00.6
5. Mária Mešťanova Obchodná akadémia, Pezinok 2:04.3
6. Andrea Bacigalová Obchodná akadémia, Pezinok 2:10.1


Kategória: Dorastenci
Poradie Meno Škola Čas
1. Adam Cíž  Gymnázium, Pezinok 1:33.2
2. Samuel Grolich Obchodná akadémia, Pezinok 1:34.5
3. Igor Glova Obchodná akadémia, Pezinok 1:36.4
4. Jakub Achberger Gymnázium, Pezinok 1:39.3
5. Lukáš Jančovic ZŠ Fándlyho 1:41.5
6. Miroslav Mrožek Gymnázium, Pezinok 1:54.7
     

Kategória: Finále 1
Poradie Meno Škola Čas
1. Terézia Lačoková Gymnázium, Pezinok 1:51.3
2. Ingrid Kováčová Gymnázium, Pezinok 1:56.6
3. Veronika Bučeková Obchodná akadémia, Pezinok 2:10.4
4. Nikola Mikolášková Gymnázium, Pezinok 2:14.5
    

Kategória: Finále2 
Poradie Meno Škola Čas
1. Terezia Lačoková  Gymnázium, Pezinok 1:47.6
2. Ingrid Kováčova Gymnázium, Pezinok 1:54.2
3. Veronika Bučeková Obchodná akadémia, Pezinok 2:11.3
4. Nikola Mikolášková Gymnázium, Pezinok 2:11.9
   


III. Medzinárodné majstrovstvá Pezinka v halovom veslovaní základných škôl - Pezinok, 26.10.2012

Partneri