Január
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Február
Po Ut St Št Pi So Ne
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Marec
Po Ut St Št Pi So Ne
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Apríl
Po Ut St Št Pi So Ne
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Máj
Po Ut St Št Pi So Ne
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Jún
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Júl
Po Ut St Št Pi So Ne
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
August
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
September
Po Ut St Št Pi So Ne
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Október
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
November
Po Ut St Št Pi So Ne
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
December
Po Ut St Št Pi So Ne
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kalendár akcií

VII. Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní v školskom roku 2016/2017 - VÝSLEDKY

28.04.2017 | Gymnázium Andreja Sládkoviča Banská Bystrica

Dňa 28. apríla 2017 sa uskutočnili v Banskej Bystrici VII. Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní s finančnou podporou Mesta Banská Bystrica.

Link na záznam z prenosu:
http://tveso.sk/halove_veslovanie_2017/


 
Výsledky:

Kategória: Mladšie študentky
Poradie Škola Krajina Čas
1. Gymnázium bilingválne, Žilina SVK 07:02,3
2. Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica SVK 07:16,2
3. Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany SVK 07:17,9
4. Hotelová akadémia, Brezno SVK 07:24,9
5. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 07:32,1
6. Spojená škola, Nováky SVK 07:36,0
7. Obchodná akadémia, Považská Bystrica SVK 07:38,9
8. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 07:48,0

Kategória:Staršie študentky
Poradie Škola Krajina Čas
1. Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica SVK 07:14,2
2. Obchodná akadémia, Považská Bystrica  SVK 07:18,7
3. Gymnázium Ármina Vámbéryho, Dunajská  Streda SVK 07:23,8
4. Hotelová akadémia, Brezno SVK 07:26,9
5. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 07:31,7
6. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 07:36,4

Kategória: Mladší študenti
Poradie Škola Krajina Čas
1. Družstvo 1, SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 05:48,6
2. Stredná odborná škola technická, Galanta SVK 06:01,1
3. Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany SVK 06:01,7
4. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 06:03,5
5. Družstvo 2, SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 06:05,6
6. SPŠ elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška  CZE 06:12,1
7. Gimnazija “Jovan Jovanovič Zmaj“, Novi Sad SRB 06:15,6
8. Spojená škola, Nováky SVK 06:16,7
9. Stredná priemyselná škola, Nové Mesto nad Váhom SVK 06:28,7
10. Zespół Szkół w Połańcu, Ruszczańska, Połaniec POL 06:29,3
11. Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és
Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
HUN 06:35,2
12. Stredná zdravotnícka škola, Trenčín SVK 07:03,9

Kategória: Starší študenti
Poradie Škola Krajina Čas
1. SPŠ elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška CZE 05:36,6
2. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 05:36,8
3. Hotelová akadémia, Brezno SVK 05:56,1
4. Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica SVK 05:59,3
5. Obchodná akadémia M. Hodžu, Trenčín SVK 06:18,8
6. Stredná odborná škola technická, Galanta SVK 06:22,9
7. Školský internát Medická 2, Košice SVK 06:29,1
8. Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és
Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
HUN 06:34,1

VII. MS SŠ v Halovom veslovaní

Partneri