Január
Po Ut St Št Pi So Ne
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Február
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Marec
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Apríl
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Máj
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Jún
Po Ut St Št Pi So Ne
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Júl
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
August
Po Ut St Št Pi So Ne
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
September
Po Ut St Št Pi So Ne
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Október
Po Ut St Št Pi So Ne
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
November
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
December
Po Ut St Št Pi So Ne
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kalendár akcií

Halové veslovanie na Fourfest - Euroakademik Gastro 2012

14.06.2012 | Rimavská Sobota

Počas 5. ročníka Fourfest - Euroakademik Gastro 2012 sa dňa 14. júna v Dome kultúry v Rimavskej Sobote konala súťaž základných a stredných škôl v halovom veslovaní na známych veslárskych  trenažéroch Concept2.

Všetci účastníci sa s veslárskym trenažérom stretli prvý krát a preto si pozorne vypočuli rady o technike veslovania, o striedaní jednotlivých členoch štafiet, nastavení správneho odporu atď. Na záver si trenažéry vyskúšali aj pedagógovia z jednotlivých škôl. Všetci sa zhodli na tom, že halové veslovanie je príjemná športová zmena, ktorá je však veľmi náročná na kondíciu. Súťažiacich mohutne povzbudzovali diváci z radov žiakov jednotlivých škôl.

Záujem o súťaž prejavila aj miestna televízia a tak sa aktéri pretekov dostali aj na televízne obrazovky. Podľa vyjadrenia kompetentných osôb veríme, že súťaž v halovom veslovaní nebola v Rimavskej Sobote prvý krát a naposledy.



 

Výsledky:

Kategória: ZŠ dievčatá
Poradie Škola Zloženie tímu Čas
1. ZŠ P. Kellnera Hostinského, Rimavská Sobota Slováková, Slížová, Očenášová, Holíková 09:00,5
2. Gymnázium Miháiya Tompu, Rimavská Sobota Bódi, Illés, Koós, Szabó 09:39,7
3. Gymnázium Ivana Kraska, Rimavská Sobota Megelová, Davážová, Koreňová, Ostrihoňová 09:46,4
4. ZŠ Pavla Dobšinského, Rimavská Sobota Illešová, Koošová, Kiššímanová, Vojtásová 11:00,2

 

Kategória: ZŠ chlapci
Poradie Škola Zloženie tímu Čas
1. Gymnázium Miháiya Tompu, Rimavská Sobota Psotka, Kovács, Kisfaludi, Boros 07:42,8
2. ZŠ P. Kellnera Hostinského, Rimavská Sobota Vrábel, Hronec, Slovák, Kiňo 07:51,5
3. ZŠ Pavla Dobšinského, Rimavská Sobota Husár, Patrík, Hriňák, Rusnák 08:09,9
4. ZŠ Pavla Dobšinského, Rimavská Sobota Kaličiak, Šiminský, Hanzlovič, Nguyen 08:17,5
5. ZŠ Pavla Dobšinského, Rimavská Sobota Ríz, Bobek, Matejkovič, Gonda 08:27,3
6. Gymnázium Ivana Kraska, Rimavská Sobota Grajcar, Balog, Delič, Šmidt 09:22,1
7. ZŠ P. Kellnera Hostinského, Rimavská Sobota Gombala, Rapčan, Ďuriš, Tybor 10:12,5

 

Kategória: SŠ dievčatá
Poradie Škola Zloženie tímu Čas
1. SOŠOS, Rimavská Sobota Korheľová, Oroszavá, Antalová, Sekerášová 09:19,6

Kategória: SŠ chlapci
Poradie Škola Zloženie tímu Čas
1. Gymnázium Ivana Kraska, Rimavská Sobota Devíny, Kalmár, Kučera, Matúš 06:56,7
2. Spojená škola, Okružná, Rimavská Sobota Ország, Blahuta, Ciuck, Ľupták 07:01,4
3. Spojená škola, Okružná, Rimavská Sobota Smečko, Lipták, Radič, Barkáč 07:08,4
4. Gymnázium Ivana Kraska, Rimavská Sobota Štefan, Pauko, Vilčík, Horkotán 07:25,5
5. Gymnázium Miháiya Tompu, Rimavská Sobota Zagyi, Szekeres, Forgon, Sallai 07:29,4
6. Spojená škola, Okružná, Rimavská Sobota Hadžo, Michálek, Benda, Štuller 07:45,2
7. Spojená škola, Okružná, Rimavská Sobota Millei, Váradi, Szajko, Galamb 07:55,9
8. Spojená škola, Okružná, Rimavská Sobota Lakatoš, Horvát, Oláh, Baláž 07:59,7



Halové veslovanie na Fourfest Euroakademik Gastro - Rimavská Sobota, 14.6.2012

Partneri